VODOTĚSNÝ OBAL DO 60 m

Ačkoliv s běžnou kamerou nemůžete natočit podvodní scenérie, s kamerou ISAW Extreme to díky vodotěsnému obalu není žádný problém. Obal je již 100% určen pro profesionální potápění a v kombinace s Aqua módem dosáhnete těch nejlepších možných výsledků, kterým se s obdobnými konkurenčními výrobky nepřiblížíte. Vodotěsný obal ISAW je speciálně ošetřen proti zamlžení a zakřivení čoček, což často bývá problém natáčení pod vodou. Veškeré funkce kamery můžete samozřejmě ovládat a nastavovat i ve vodotěsném obalu.

Vodotěsný obal využijete nejen jako ochranu proti vodě, ale slouží také jako ochrana kamery proti ostatním nebezpečím jako je pád kamery, létající kameny a jiná nebezpečí.  Pro případy, kdy není potřeba, aby kamera byla 100% vodotěsná, je možnost využití speciálních polootevřených zadních dvířek pro lepší nahrávání zvuku (součást balení).

Vodotěsný obal je součástí základního balení ISAW Exterem a není nutné si ho tak samostatně dokupovat. Kryt je již rovněž upraven speciálně pro profesionální potápění, není tedy nutné si kupovat jakékoliv další doplňky či jiné kryty.
ISAW Extreme