header_edge1

CENOVĚ NEJVÝHODNĚJŠÍ ŘADA KAMER

Z Jižní Koreje do více než 30 zemí světa: ISAW uvádí na světové trhy novou řadu akčních kamer, která nese označení „nejvýhodnější“, protože se vyznačuje nejlepším poměrem kvality a ceny, jaký byl kdy dosažen v této kategorii produktů.

Měníme nastolená pravidla hry a jsme hrdí na to, že můžeme představit výsledek našeho nepřetržitého úsilí v podobě špičkového designu, vyznačující se nejlepší kvalitou obrazu, nejmenší hmotností a velikostí ve své třídě. Nové kamery ISAW jsou vybaveny Wi-Fi připojením, které můžete využít k nahrávání, sdílení a posílání souborů, dále vysokokapacitní baterií, širokou škálou montážních doplňků a intuitivním ovládáním, které vám umožní vybírat z mnoha možností nastavení záznamu a funkcí.

S kamerou ISAW si můžete být jistí, že za svoje peníze dostanete opravdové maximum.

header_edge2

Představujeme vám ISAW EDGE

Nejlepší specifikace za nejlepší cenu
ISAW EDGE byla navržena jako nová vlajková loď produktů ISAW; je nejlepší volbou pro ty,
kteří hledají luxusní akční kameru, ale nechtějí platit za předražené značky.
Snímač 16 Mpx od Sony a 7-elementová skleněná čočka zajistí ty nejlepší barvy a výkon i při slabém osvětlení
u všech dostupných vysokých rozlišení.

Představte si úžasný záznam ve Full HD rozlišení při 60fps, snímač od Sony poskytující nejjasnější barvy a výkon i při slabém osvětlení s nulovým šumem;
ať se jedná o video nebo fotografie, EDGE skutečně nabízí nejlepší specifikace za neuvěřitelnou cenu.


Koupit

header_edge_3

16 Mpx snímač od Sony

EDGE přichází se snímačem 16 Mpx CMOS od společnosti Sony, který překoná snímače všech ostatních akčních kamer. Snímače Sony jsou známé tím, že poskytují nejlepší a nejjasnější barvy i při zhoršených světelných podmínkách. Se svými špičkovými specifikacemi zavádí EDGE na trhu luxusních akčních kamer nový standard za zlomek běžné ceny.

header_edge4

4K, 2.7K a záznam ve Full HD 60fps

4K 3840×2160    /    2.7K 2704×1524    /    Full HD 1920×1080

Kamera ISAW EDGE umožňuje natáčet videa ve Full HD rozlišení při až 60fps. Tím je i nejrychlejší pohyb zobrazen plynule, takže i když budete pořizovat záběry z akčních sportů, získáte vysoce kvalitní video záznam. Využít lze i rozlišení HD při snímkové frekvenci až 120fps. Takto lze vytvořit opravdu kvalitní zpomalená videa. Dále jsou k dispozici rozlišení Ultra HD 4K a 2.7K. Ta poskytují obraz s až 4 krát větším rozlišením než záznam ve Full HD a jsou ideální především pro videa,
která neobsahují rychlé pohyby.

header_edge5

Nejmenší a nejlehčí ve své kategorii

Pokud jde o outdoorové kamery, jsou použité technologie a především velikost a hmotnost hlavními kritérii při jejich výběru. Stačí pouze porovnat velikost ISAW EDGE s akčními kamerami stejné cenové kategorie; EDGE je zkrátka mnohem menší a lehčí.
Akční kamery s nejmenší velikostí a hmotností poskytují svým uživatelům větší svobodu a právě to byl důvod, proč jsme neustále zdokonalovali a upravovali ISAW EDGE, až jsme ji nakonec vyrobili takovou, jaká je nyní.

header_edge6

EDGE rozhodně zastíní konkurenci!

Rozměry: 41mm x 59mm x 22mm = 5.32 cm3
Hmotnost: 63 gramů (včetně baterie)

header_edge7

Nejvyšší kvalita obrazu

Trh cenově dostupných akčních kamer je zaplaven levnými modely, které nemají vyladěný obraz a jsou jednoduše prodávány on-line, aniž by byla jakkoliv posouzena jejich kvalita. Naopak společnost ISAW spolupracuje s nejlepšími odborníky v této oblasti na vyladění čipové sady a získání perfektní kvality obrazu.
Náš tým odborníků nešetřil úsilím ani při vyladění základního modelu a po měsících nespočetných testů v různých podmínkách jsme hrdí na to, že vám můžeme představit výsledek této práce. Pyšníme se tím, že naše kamera má nejlepší kvalitu obrazu ve své kategorii. Vyzkoušejte ji a přesvědčte se sami.

Ostatní konkurenční kamery

ISAW EDGE

header_edge9

header_edge8

7-elementový vysoce kvalitní objektiv

ISAW EDGE je vybavena snímačem 16 Mpx od Sony spolu s 7-elementovým objektivem o vysoké přesnosti, který je podroben pečlivému zaostření během montáže. Mnoho levných akčních kamer má širokoúhlé objektivy, ale kvalita výsledných snímků je často velmi nízká. Najdete také mnoho objektivů, které postrádají jasnost a vytvářejí hodně šumu při špatných světelných podmínkách. EDGE poskytuje s pomocí objektivu F2.5 ideální snímky při různých světelných podmínkách a její vysoká přesnost vám zajistí jasné a krásné záběry i při vysokém rozlišení.

header_edge10

Vynikající vodotěsné provedení a elegantní design

Vodotěsné pouzdro je speciálně vyrobeno pro kameru ISAW EDGE a chrání ji před průnikem vody až do hloubky 40 m. Zatímco mnohé levné modely jsou dodávány spolu s objemným, těžkým a často špatně sedícím pouzdrem, ISAW EDGE je dodávána s elegantním, ultralehkým a unikátním vodotěsným pouzdrem, které perfektně sedí.

header_edge11

Podpora WiFi

I přes svoji příznivou cenu je kamera ISAW EDGE vybavena vestavěnou WiFi. Připojte kameru ke svému smartphonu (Android nebo iOS) prostřednictvím speciální aplikace, nastavte obraz, zvolte typ záznamu a můžete začít nahrávat video, fotografovat nebo přenášet soubory; to vše z vašeho telefonu. Pohodlnější už to opravdu být nemůže.

header_edge_12
header_edge13

Časosběrné video a fotografie

Již v roce 2013 jsme jako první představili funkci časosběrného videa u akční kamery. V té době existovala pouze funkce časosběrné fotografie; bylo možné pořídit fotografie, které jste poté museli sami seskládat na počítači.
Rozhodli jsme se, že se zbavíme této těžkopádné funkce a jsme první, kdo vyvinul a uvedl funkci „video timelapse“, která rovnou vytváří video soubor bez nutnosti jakýchkoliv softwarových úprav ze strany uživatele. Všechny naše kamery nabízejí jak foto tak i video timelapse s jemným nastavením intervalů.

header_edge14

Užijte si ultra široká videa s „Ultraview“

header_edge15

Full HD

UltraView

U kamery ISAW EDGE lze vybrat mezi různými rozlišeními Ultraview.
Kamera nabízí širší úhel než je standardní 16:9, aniž by došlo ke zkreslení středu snímku. Tato funkce je např. užitečná při nahrávání selfie záběrů pomocí Selfie Podu.
Můžete tak bez zkreslení nahrát více krajiny nebo scén, které se vám líbí, a poskytnete svým video záznamům uchvacující panoramatický pocit.

header_edge16

Intuitivní a ergonomické uživatelské rozhraní

Při každém sportovním utkání nebo outdoorové aktivitě potřebujete mít vaší akční kameru vždy správně nastavenou. Kvalitní tlačítka, dobře osvětlený LCD displej a intuitivní grafické menu to je to, co potřebujete. Rozhodli jsme se proto pro velmi oblíbené uspořádání s jedním tlačítkem pro nahrávání a dvěma tlačítky na přední straně, které je upřednostňováno uživateli z důvodu pohodlí a důkladnosti provedení, co se týče přístupu k funkcím. Kvalitně podsvícený LCD displej zajišťuje vysokou viditelnost za všech světelných podmínek a zároveň nabízí volby umožňující snížení spotřeby energie.

header_edge17
header_edge18

Výdrž baterie

ISAW EDGE používá vysokokapacitní Li-ion dobíjecí baterii, která poskytuje až 100 minut nahrávacího času. Snadno se nabíjí připojením kamery k napájecímu zdroji pomocí USB kabelu. *Maximální doba záznamu se může lišit v závislosti na podmínkách použití a je vypočítána pro nastavení 1080p/30fps.

header_edge19

Aktualizace firmware

Poprodejní servis by neměl být omezen jen na opravy. Jelikož neustále vyvíjíme nové funkce, často také vydáváme nové verze našich firmwarů. Můžete tak očekávat, že rok od vašeho nákupu budete vlastnit zcela jinou kameru.

header_edge20_1

header_edge20_2

Maximalizujte snadnost použití s držákem Selfie Pod

To, že vlastníte akční kameru, neznamená, že vždy provozujete extrémní sporty. Pro jakékoliv běžné volnočasové aktivity, cestování nebo rodinné příležitosti můžete před natáčením připojit svoji kameru na Selfie Pod; kameru pak můžete neomezeně podávat ostatním a společně tak sdílet zábavu.
Selfie Pod plave i s kamerou, ale není vyroben pro použití pod vodou. Mějte na paměti, že nezaručujeme jeho vodotěsnost; pokud se Selfie Pod nachází pod dostatečným tlakem vody, může dojít k prosakování.

header_edge21

Universální přísavka BLACKBOLT na jakékoli povrchy

ISAW EDGE se dodává s exkluzivní přísavkou BLACKBOLT.
Je méně než 6 cm široká, ale díky svému gelovému polštářku má jedinečnou přilnavou sílu. Vzhledem k tomu, že může být připevněna na zakřivené plochy je ideální pro cyklistické či snowboardové přilby, karoserie aut apod. Může být rovněž přemísťována dle potřeby, aby bylo možné zachytit různé úhly. Vzhledem k tomu, že může být používána opakovaně a to tak, že se jednoduše umyje, je také mnohem ekonomičtější než jednorázové 3M nalepovací držáky, které musíte koupit pokaždé, když chcete kameru umístit na novou plochu. Využijte všechny výhody kamer ISAW naplno!
*Přilnavost funguje jen tehdy, je-li gelový polštářek čistý a není na něm prach. Zajistěte, aby byl před opětovným
použitím omytý vodou.

ISAW Scene 2.0

Vylaďte si záběry k obrazu svému

Lyžování, potápění, západ slunce nebo třeba jen vyjížďka na kole? Výběrem jednotlivých režimů scén to teprve začíná. Jednoduše připojte kameru k vašemu PC* a vylaďte si záběry k obrazu svému. S naší aplikací získáte neomezenou možnost nastavení kamery pro každou situaci – přiblížit se profesionálním záběrům nikdy nebylo jednoduší!
*Pouze pro operační systémy Windows 8 a vyšší

Více informací

Obsah balení

header_edge22

header_edge23

Srovnání kamery ISAW EDGE s GoPro HERO+, SJCAM SJ5000 Plus a Rollei Action Cam 420

Srovnání kamery ISAW EDGE s GoPro HERO+, SJCAM SJ5000 Plus a  Rollei Action Cam 420

1080p / 60 FPS 720p / 120 FPS Uchycení kamery bez obalu LCD displej WiFi Vodotěsný obal Dálkový ovladač Videotimelapse Fotoaparát Sekvenční foto Baterie Kapacita Upevnění na 1/4′ stativy Selfie Pod Další příslušenství Hmotnost vč. baterie [g] Velikost [mm] Cena
ISAW EDGE   ✓  max do 40 metrů 1 890 Kč 12 Mpx až 10 sn./s vyměnitelná 1000mAh univerzální přísavka, 3M nálepka, rovný a zaoblený nalepovací držákUSB kabel, rám pro použití bez pouzdra, Quick mount, 3-axis redukce, šrouby 63 59 mm x 41 mm x 22 mm 5 490 Kč
GoPro HERO+ LCD X X ✓ max do 40 metrů 2 399 Kč X 8 Mpx až 5 sn./s integrovaná 1160mAh 329 Kč 950 Kč USB kabel, Fast plug-in, 2x nalepovací držák 110 75 mm x 50 mm x 40 mm 8 999 Kč
SJCAM SJ5000 Plus X ✓ max do 30 metrů X 16 Mpx vyměnitelná 900mAh X X Nalepovací úchyt, držák na pásek a řidítka, USB kabel, sada úchytů, popruhy se suchým zipem 74 61 mm × 42 mm × 25 mm 5 590 Kč
Rollei Action Cam 420 X X ✓ max do 15 metrů 12 Mpx X vyměnitelná neudává se 899 Kč připevnění na stativ, náhradní baterie, 2x Safety Pad s nálepkou, USB kabel 58 62 mm x 45 mm x 35 mm 5 990 Kč
Funkce
Položka menu
Možnosti

Video

Rozlišení
4K 3840×2160 10fps MJPEG
2.7K 2704×1524 15fps MJPEG
1440p 1920×1440 30fps
1080p 1920×1080 60fps
1080p 1920×1080 30fps UltraView
1080p 1920×1080 30fps
1200p 1600×1200 30fps
720p 1280×720 120fps
720p 1280×720 60fps
720p 1280×720 30fps

Timelapse
1s, 2s, 3s, 5s, 10s, 15s, 30s

Nahrávání ve smyčce
1 min, 3 min, 5 min

Automatické natáčení
Zapnuto / Vypnuto (1s, 5s, 10s)

Mikrofon
Zapnuto / Vypnuto

Barevné filtry obrazu
Živý, Přirozený, Sépie, Černo-bílý

Zobrazení data ve videu
Zapnuto / Vypnuto

Foto

Rozlišení
16MPx RAW 4608×3456 4:3
16Mx 4608×3456 4:3
12MPx 4032×3024 4:3
8.5MPx 2238×2538 4:3
7.3MPx 3120×2340 4:3
5MPx 2592×1944 4:3
3MPx 2048×1536 4:3
2MPx 1608×1206 4:3

Možnosti focení
Manuální
Timelapse 3s, 5s, 10s, 15s, 30s, 60s
Fotoburst až 10 snímků / s

Samospoušť
2s, 10s

Barevné filtry obrazu
Živý, Přirozený, Sépie, Černo-bílý

Zobrazení data na fotografii
Zapnuto / Vypnuto

Moje nastavení

My Tune
Zapnuto / Vypnuto
Pokud je tato funkce aktivní, níže vypsaná nastavení budou po opětovném zapnutí kamery zachována.

Ostrost
Velká, Normální, Malá

Expozice
+2 / +1.7 / +1.3 / +1 / +0.7 / +0.3 / 0 / -0.3 / -0.7 / -1 / -1.3 / -1.7 / -2

ISO
ISO50, 100, 200, 400, 800, 1600

Automatická expozice
Středová, Matricová, Bodová

Vyvážení bílé
Auto, Denní světlo, Zataženo, Žárovka, Zářivka

Nastavení

Otočení obrazu o 180°
Zapnuto / Vypnuto

Automatické vypnutí kamery
Vypnuto / 3 min / 5 min / 10 min

Automatické vypnutí displeje
vypnuto / 1 min / 5 min / 10 min

LED indikátory
Zapnuto / Vypnuto

Zvuky
Zapnuto / Vypnuto

TV formát
PAL (50Hz) / NTSC (60Hz)

Vymazat vše
Potvrdit / Zrušit

Formátovat kartu
Potvrdit / Zrušit

Výchozí nastavení
Potvrdit / Zrušit

Hodiny a datum
Nastavení času a data

Jazyk
Angličtina, Francouzština, Španělština, Němčina

Informace o kameře
Aktuální verze FW

logo