Srovnání kamer GoPro HERO3 Black, Go Pro HERO3 Silver, GOPRO HERO 3 White a ISAW Extreme Play Edition

Často se nás zákazníci ptají zda je ISAW Extreme Play Edition srovantelná s kamerou GoPro a v čem je jiná. Zde je jednoduchá tabulka tabulka pro Vaše orientační porovnání.

Detailní srovnání ISAW Extreme Play Edition s GoPro HERO3 WHITE (GoPro HD HERO3 WHITE)

Detailní srovnání ISAW Extreme Play Edition s GoPro HERO3 SILVER (GoPro HD HERO3 SILVER)

Detailní srovnání ISAW Extreme Play Edition s Go Pro HERO 3 BLACK (GoPro HD HERO 3BLACK)

Porovnání vlastností ISAW Extreme Play Edition a GoPro 3

 


ISAW Extreme Play Edition 1080P 60 FPS, LCD, Wi-Fi, VideoTimeLapse

Zrodila se, aby byla tou nejlepší akční kamerou, zrodila se nová ISAW Extreme Play Edition.

isaw-2

ISAW Extreme Play Edition je nejlepší akční kamera na světě, bezpochyby.  Fakt, který ji dělá nejlepší  ze všech, je vynikající optika, která svou citlivostí za nízkého osvětlení předčí konkurenční výrobky. Nejlepší technické parametry, nejnovější a nejkvalitnější videočip jsou pro ISAW samozřejmostí. ISAW Extreme Play Edition poskytuje excelentní záběry Vašich zážitků z vlastní perspektivy. Tato kompaktní kamera podporuje Full HD (1080p) rozlišení nahrávek při 60 snímcích za sekundu, zpomalené záběry až 240 snímků za sekundu a pokročilý snímač Sony Exmor® s precizní hodnotou F/2.4 umožňuje zachytit každý moment v obraze, který bude mít maximálně čistý obraz, vysoké detaily a tu nejvyšší ostrost. ISAW Extreme Play Edition přináší nejlepší možné vlastnosti, které si u akční kamery dovedete představit. Na 5 centimetrovém integrovaném displeji můžete pohodlně sledovat scénu živě i ji kdykoli a snadno přehrát. Zabudovaná Wi-Fi poskytuje skvělou konektivitu s Vaším telefonem a tabletem, skrze které můžete Vaši ISAW Extreme Play Edition ovládat. Co oceníte nejvíce, je ale super kvalitní obraz za jakéhokoliv situaceISAW Extreme Play Edition reprezentují tyto vlastnosti:

 • kamera nabízí mód časosběrného videa
 • zpomalené záběry ve FULL HD 1080p 60FPS
 • superzpomalené záběry až 240 FPS
 • variabilní úhel kamery – široký, střední a úzký záběr
 • sekvenční a časosběrný fotorežim
 • vodotěsné pouzdro do 60 m
 • speciální podvodní mód pro potápění
 • kvalitní záběry i za nízkého osvětlení, díky citlivému F/2,4 objektivu
 • kvalitní integrovaný 5cm LCD displej pro kontrolu kompozice
 • integrovaná WiFi
 • superkvalitní 12MP 1/2.3” Sony Exmor® sensor

 

Natáčejte ve FULL HD 1080P 60FPS

full-hd-300Svými vzrušujícími zážitky chceme zapůsobit na ostatní. S každým zhlédnutím na YouTube nebo Facebooku se znovu těšíme ze svých zážitků zvěčněných díky ISAW Extreme Play Edition. A právě tehdy Vás vynikající obrazová kvalita vtáhne zpět. Jsme přesvědčení, že naše produkty by měly, navzdory vynikající ceně, přinášet tu nejvyšší úroveň kvality obrazu. Dali jsme ISAW Extreme Play Edition maximum a nyní můžeme hrdě tvrdit, že kamera přináší nejživější obraz v daném rozlišení. Porovnejte ji s jinou akční kamerou a uvidíte sami. ISAW Extreme Play Edition podporuje full HD 1080p rozlišení 1920×1080 pixelů. Tvořte vlastní nahrávky v nejvyšší televizní kvalitě. Díky vysokému rozlišení a snímkové frekvenci 60 snímku (oproti běžným 30) za vteřinu jste schopni zachytit i ty nejrychlejší pohyby a následně je zpomalovat v té nejvyšší kvalitě!

Super zpomalené záběry až 240 FPS

240fpsISAW Extreme Play Edition nabízí vysokou frekvenci snímání, se kterou můžete beze ztráty kvality natáčet zpomalené scény, čistě a plynule. V režimu HD můžete zpomalovat bez ztráty kvality až 4x, při režimu WVGA dokonce 8x. Pomocí speciálních střihových programů lze samozřejmě dosáhnout ještě většího zpomalení. Uchvaťte své přátele dokonalými zpomalenými záběry.

Integrovaný displej a WiFi

wifiNa obrazovce s úhlopříčkou 5 cm můžete pohodlně sledovat scénu živě a nastavit si tak tu nejlepší kompozici Vašeho záběru, aniž byste museli točit naslepo či ovládat kameru pomocí dalších přístrojů, což může být v některých situacích často velice nepraktické. Samozřejmostí je fakt, že si své záběry můžete kdykoli přehrát a zkontrolovat zda jste natočili přesně to, co jste natočit chtěli. Díky faktu, že je displej integrovaný, může být kamera kompaktnější a lehčí, než by byla s přídavným displejem. Možnost vypnutí displeje, například pro úsporu baterie, je samozřejmostí. Zabudovaná WiFi u ISAW Extreme Play Edition přinese Vašim zážitkům absolutní mobilitu díky ovládání a nastavení kamery skrze jiná zařízení. Velký dosah WiFi umožňuje nemít kameru neustále ve své přímé blízkosti. Můžete tak natáčet kdykoli a odkudkoli! Aplikace pro iOS i Android jsou k dispozici!

 

Časosběrné video

ISAW Extreme Play Edition umožňuje speciální efekt Videotimelapse, díky kterému lze snímat scény nebo objekty, které se pomalu pohybují a následně je přehrávat zrychleně. Vytvoříte si tak vlastní unikátní video. Oproti ostatním akčním kamerám, které tuto funkci umožňují pouze v režimu fotoaparátu, není nutné ve střihovém programu následně zpracovávat jednotlivé fotografie a vytvářet z nich složitě časosběrné video. To je již tvořeno přímo ve Vaší ISAW Extreme Play Edition a hotové je uloženo na paměťovou kartu. To vše bez potřeby jakýchkoli úprav ve střihovém programu! Snímání časosběrného videa lze nastavit v intervalech 1, 3, 5, 10 a 30 sekund.

 

Sekvenční a časosběrné fotografie

burstKromě revoluční funkce Videotimelapse ISAW samozřejmě podporuje snímání sekvenčních fotografií, tzv. Fototimelapse ve vysokém rozlišení. Můžete vytvořit příběh po sobě jdoucích snímků, případně složit z hotových snímků časosběrný příběh či video. Snímání časosběrné fotografie lze nastavit v intervalech 1, 3, 5, 10, 30 a 60 sekund. ISAW Extreme Play Edition umí zachytit 11 snímků během jediné sekundy, jedním stiskem, a to v plné 12MP kvalitě. Díky této funkci máte vždy jistotu, že zachytíte ten nejlepší okamžik, a samozřejmě pak z nafocených snímků můžete zkomponovat tzv. sekvenční fotografii.

 
 

Prémiové příslušenství v základním balení

burstSpolu s kamerou obdržíte i prémiové příslušenství, které Vám používání kamery ISAW Extreme Play Edition ulehčí. Díky universální přísavce BLACKBOLT můžete kameru připevnit jak k rovným, tak zakřiveným povrchům. To vše opakovaně a bez nutnosti lepení neustále nových držáků. Pomocí přísavky BLACKBOLT a ochranného rámu lze navíc kameru použít jednoduše v autě jako tzv. černou skříňku. Dalším významným držákem je Selfie Pod, který Vám umožní snadno pořizovat záběry přímo z ruky. Navíc, jak už samotný název napovídá, lze s jeho pomocí vytvářet tzv. „selfie“ záběry. Balení kamery ISAW Extreme Play Edition obsahuje i 90°boční třísměrný držák, který využijete např. pro připevnění kamery z boku helmy, nebo jím můžete jakkoli nastavovat kameru, aby zachytila ty nejlepší záběry.

 

Snímač a objektiv s 12 Megapixely a extrémní citlivostí.

exmorDíky snímači Sony Exmor® a vynikající kvalitě objektivu nabízí ISAW Extreme Play Edition nesrovnatelnou kvalitu obrazu. Jeho 12 megapixelová pokročilá CMOS technologie vždy zachytí Vaše zážitky v nejvyšší kvalitě. S tímto supercitlivým senzorem jsou záběry vykresleny do těch nejjemnějších detailů a  až neuvěřitelné ostrosti. Citlivý 8-článkový objektiv s ohniskem F/2,4 (nižší hodnota = lepší světelnost) dosáhne těch nejlepších výsledků i za slabšího osvětlení. Ty nejlepší objektivy konkurenčních výrobků dosahují obvykle citlivosti F/2,8 a jsou 6 článkové.

 

Aqua mód pro záběry pod vodou

vodaČím klesáte ve vodě hlouběji, tím modřejší se stává vše kolem. To proto, že voda absorbuje jednotlivé části spektra v pořadí červená, oranžová, žlutá, zelená, modrá. Červená mizí v malých hloubkách, pak oranžová, žlutá, a tak dále. Ale je jednoduchý způsob, jak zachytit skvělá videa pod hladinou. ISAW Extreme Play Edition je vybavena “Aqua módem“, který tyto barevné ztráty kompenzuje, aby pořídila krásný obraz i bez externího reflektoru. Vynikající funkce pro rekreační i profesionální potápění! Možnost ovládat pod vodou veškeré funkce a nastavení je samozřejmostí.

Superkompaktní velikost a výjimečná odolnost

Abychom ji mohli nosit na těle při náročných aktivitách a aby odolala nárazům i v těch nejextrémnějších situacích, měla by akční kamera být maximálně kompaktní a lehká. Díky pokročilým technologiím jsou akční kamery ISAW řazeny mezi ty nejmenší a nejlehčí na trhu, fakt, který by měla každá akční kamera splňovat. ISAW Extreme Play Edition je sestavena z robustního těla a pevného krytu. Prošla nejtvrdšími testy vibrací a teplotních rozdílů, aby dokázala předvést skvělý výkon v těch nejextrémnějších situacích. Kryt nabízí jak vodotěsnost do 60 m, tak ochranu těla proti nárazu při náročných aktivitách. Je vytvořen z pevného uhlíkového materiálu s čočkou z tvrzeného skla.

 

Absolutní vodotěsnost do 60 m

Běžná kamera nemůže nabídnout natáčení podvodních scenérií. Ačkoliv se většina outdoorových aktivit neodehrává ve vodě situace, kdy byste rádi ponořili svojí kameru pod vodu, téměř určitě nastane. Sportovním kamerám pouhá odolnost proti kapkám nestačí, a proto ISAW Extreme Play Edition nabízí kompletní vodotěsnost do 60 metrů. Navíc je ISAW vodotěsný obal speciálně ošetřen proti zamlžení a zakřivení čoček, což často bývá problém natáčení pod vodou. Vodotěsný obal je součástí základního balení ISAW Extreme Play Edition a není nutné si ho tak samostatně dokupovat. S ISAW budete natáčet a fotit beze strachu a dostanete čistý obraz i pod vodou. Kryt je již upraven speciálně pro potápění, není tedy nutné si kupovat další doplňky či jiné kryty. Ovládání veškerých funkcí a nastavení kamery ve vodotěsném obalu je samozřejmostí.

 

Variabilní úhel

Když používáte ISAW Extreme Play Edition, která má ultraširoké zorné pole, nemusíte se bát že Vám unikne nějaká akce. Pokud však z nějakého důvodu potřebujete zorné pole zúžit, můžete si kdykoli zvolit mezi širokým, středním a úzkým polem záběru. Vaše záběry tak můžou vypadat jako z klasické kamery pomocí úzkého záběru či mohou být více čí méně širokoúhlé. Kdykoliv máte  možnost opustit nejširší úhel záběru  a přepnout si natáčení na střední či úzký úhel. Díky volitelnému nastavení úhlu snímání bude vždy vidět na obrazovce přesně to, co chcete, a Vaše videa tak mohou být více různorodá a kreativní.

 

Přehledné a jednoduché menu

ISAW Extreme Play Edition má integrovaný barevný LCD displej s jednoduchou lištou nastavení, na které můžete kontrolovat vše potřebné. Vždy máte přehled o kompletním nastavení kamery – ať už natáčíte video, fotíte, přehráváte již získaný materiál – vždy máte přehled o kompletním nastavení kamery, víte, jaké máte zrovna zvoleno rozlišení, jaký je stav baterie, či kapacita Vaší karty. Vše snadno, rychle a jednoduše, tak abyste vždy měli 100% kontrolu nad Vaší ISAW Extreme Play Edition.

Působivé barvy

colorDíky svému výjimečnému objektivu kamera zachytí dokonalý obraz v živých a teplých barvách. Těžko si lze představit, jak tato malá kompaktní kamera může vytvářet takto vysoce kvalitní snímky.

Digitální zoom

zoom3ISAW Extreme Play Edition má 4x digitální zoom, jehož užitek oceníte jak v akci, tak při běžném každodenním natáčení.

 

Paměť až 64GB

micro-sd3ISAW Extreme Play Edition podporuje 64GB Micro SD karty. Doporučujeme používat značkové paměťové karty, minimálně třídy Class 10, které jsou schopny zaznamenat záznamy při vysokém rozlišení. Paměťová karta není součástí balení.

HDTV výstup


ISAW Extreme Play Edition má Micro HDMI konektor, s jehož pomocí připojíte kameru přímo k televizi nebo monitoru a můžete tak přehrávat Vaše videa na velké obrazovce v té nejlepší kvalitě.

Stereo mikrofon


Kromě zabudovaného mikrofonu podporuje ISAW Extreme Play Edition také externí zvukový vstup přes USB. Jednoduše připojte mikrofon ke kameře a získáte dokonalou kvalitu zvuku, ať už nahráváte cokoli.

 

 

Technické specifikace zde!

 


Srovnání GoPro HERO3 WHITE s ISAW Extreme Play Edition

Výhody ISAW Extreme Play Edition oproti GoPro HERO3 White

 • natáčení zpomalených záběrů v rozlišení 1080p 60 FPS (oproti 1080P 30FPS)
 • natáčení super zpomalených záběrů 720P 120 FPS (oproti 720p 60FPS)
 • natáčení extra zpomalených záběrů 480P 240 FPS (oproti 480p 60FPS)
 • lepší citlivost za nižšího osvětlení díky 8 článkovému objektivu s lepší hodnotou F/2.4 (oproti 6 článkovému s F/2.8)
 • široký úhel ve FULL HD 1080p (oproti střednímu úhlu)
 • možnost nastavení přímého, středního a širokého úhlu záběru (GoPro HERO3 White umí jen střední úhel ve FULL HD, v ostatních rozlišeních umí pouze široký úhel bez možnosti nastavení )
 • součástí kamery je LCD displej (u GoPro lze dokoupit za 2399Kč)
 • kameru lze používat s ostatním příslušenstvím i bez vodotěsného obalu díky Ochrannému rámu(u GoPro lze dokoupit rám za 1229Kč pro použití bez vodotěsného obalu)
 • kamera umí zoom
 • kamera umí funkci Videotimelapse
 • kamera umí speciální funkci Aqua mód
 • kamera umí sekvenční fotografii 11 sn./sek (oproti 3sn./s.)
 • kamera umí fotografie 12MP (u GoPro Hero 3 WHITE focení 5MP)
 • kamera obsahuje boční nástavec na helmu (u GoPro HERO3 White lze dokoupit za 450Kč)
 • kamera obsahuje Universální přísavku BLACKBOLT a Selfie Pod (pro GoPro HERO3 White nutno dokoupit)

Nevýhody ISAW Extreme Play Editiom oproti GoPro HERO3 White

 • kamera je těžší o 31 gramů ( v případě GoPro kamery s LCD kamera ISAW o něco lehčí)
 • rozměry jsou o něco větší ( v případě GoPro kamery s LCD jsou rozměry skoro stejné)

Srovnání GoPro HERO3+ Silver a ISAW Extreme Play Edition

Výhody ISAW Extreme Play Edition oproti GoPro HERO3+ Silver

 • natáčení extra zpomalených záběrů 480P 240 FPS (oproti 480p 120FPS)
 • lepší citlivost za nižšího osvětlení díky 8 článkovému objektivu s lepší hodnotou F/2.4 (oproti 6 článkovému s F/2.8)
 • součástí kamery je LCD displej (u GoPro lze dokoupit za 2399Kč)
 • kameru lze používat s ostatním příslušenstvím i bez vodotěsného obalu díky Ochrannému rámu(u GoPro lze dokoupit rám za 1229Kč pro použití bez vodotěsného obalu)
 • kamera umí zoom
 • kamera umí speciální funkci Aqua mód
 • kamera umí fotografie 12MP (u GoPro Hero3+ SILVER focení 10MP)
 • kamera umí sekvenční fotografii 11 sn./s (oproti 10sn./s u GoPro)
 • kamera obsahuje Universální přísavku BLACKBOLT a Selfie Pod (pro GoPro HERO3+ Silver nutno dokoupit)

Nevýhody ISAW Extreme Play Edition oproti GoPro HERO3+ Silver

 • kamera je těžší o 31 gramů ( v případě GoPro kamery s LCD kamera ISAW o něco lehčí)
 • rozměry jsou o něco větší ( v případě GoPro kamery s LCD jsou rozměry skoro stejné)

Srovnání GoPro HERO3+ Black s ISAW Extreme Play Edition

Výhody ISAW Extreme Play Edition oproti GoPro HERO3+ Black

 • lepší citlivost za nižšího osvětlení díky 8 článkovému objektivu s lepší hodnotou F/2.4 (oproti 6 článkovému s F/2.8)
 • součástí kamery je LCD displej (u GoPro lze dokoupit za 2399Kč)
 • kameru lze používat s ostatním příslušenstvím i bez vodotěsného obalu díky Ochrannému rámu(u GoPro lze dokoupit rám za 1229Kč pro použití bez vodotěsného obalu)
 • kamera umí zoom
 • kamera umí speciální funkci Aqua mód
 • kamera obsahuje Universální přísavku BLACKBOLT a Selfie Pod (pro GoPro HERO3+ Black nutno dokoupit)

Nevýhody ISAW Extreme Play Edition oproti GoPro HERO3+ Black

 • kamera je těžší o 31 gramů ( v případě GoPro kamery s LCD kamera ISAW o něco lehčí)
 • rozměry jsou o něco větší ( v případě GoPro kamery s LCD jsou rozměry skoro stejné)
 • kamera umí sekvenční fotografii 30 sn./sek (oproti 11sn./s.)
 • kamera má v základním balení dálkový ovladač (u ISAW lze dokoupit za 1890Kč)
 • kamera neumí režim 4K, 2,7K a 1440P (tyto režimy jsou dostupné pouze v režimu Protune, který není vhodný pro běžné natáčení a je určený spíše pro následnou úpravu obrazu ve střihových programech)